Camburi Chalet - Por Do Sol
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Camburi Chalet - Por Do Sol Sao Sebastiao biedt uitzicht op de tuin en ligt op circa 5 minuten lopen van het Praia de Camburizinho. Het vakantiehuis biedt gasten draadloos internet en privéparkeren, en ligt binnen 3 km van Watervallen van Ribeirão de Itu.
Praça Por do Sol is op een korte afstand van de villa gesitueerd.
Eco Food Park met Braziliaanse gerechten bevindt zich op ongeveer 5-minuten loopafstand van de accommodatie.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Camburi Chalet - Por Do Sol?
Gasten van Camburi Chalet - Por Do Sol kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Camburi Chalet - Por Do Sol te bezoeken?
Gasten van Camburi Chalet - Por Do Sol kunnen eten in Eco Food Park restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Hoeveel gasten kan gezellige Camburi Chalet - Por Do Sol ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van gezellige Camburi Chalet - Por Do Sol is voor maximaal 4 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis.